Limuzyny Zakopane, zakopane limuzyny, wynajem limuzyn zakopane

Dane podstawowe

Numer telefonu: 
602 664 663
Ulica: 
Słoneczna
Miejscowość: 
Zakopane
Nazwa firmy: 
Zakopane na ekranie www.zne.pl
NIP: 
736-163-87-33
Regon: 
12249279
Ceny od: 
100zł
Dane kontaktowe: 

Telefon: 604 44 74 44 

Podmiot przystosowany do obsługi niepełnosprawnych
Podmiot posiada parking
0
0
Podmiot posiada rabaty
Podmiot posiada terminal do płatności kartą

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Loading...

Certyfikat

Witamy serdecznie na naszej stronie.

Do zaoferowania mamy dla Państwa wysokiej klasy samochody. Na chwilę obecną posiadamy dwa Hummery H2. Jeden z nich, to standardowy Hummer H2 w kolorze jasnego beżu - metalic. Samochód ten w porze letniej dostępny jest na pięknych 22 calowych felgach chromowanych. Wnętrze pojazdu wykonane jest z elementów skórzanych w kolorze popielato - beżowym. Prezentuje się on doskonale i nadaje się jako samochód na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Drugi samochód, to Hummer H2 Monstertruck w kolorze białej perły. Pojazd ten wyjątkowo rzuca się w oczy i nie sposób nie zwrócić na niego uwagi. Samochód ten osadzony jest na wielkich kołach i robi piorunujące wrażenie na wszystkich. Obydwa samochody można wynająć wraz z kierowcą na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do naszej galerii, gdzie można obejrzeć nasze samochody i wybrać jeden z nich lub obydwa. Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty.

Serdeczenie zapraszamy na naszą stronę www.limuzyny.zne.pl gdzie można zobaczyć więcej zdjęć Naszych samochodów oraz zobaczyć terminarz i dokonać rezerwacji samochodów. 

Pogoda na dziś:

Pogoda Zakopane z serwisu

Mapa 3D